Home

Fascinantan kritikovati Imenovanje skijanje poredak slalom Bljesak proba Napier

Slalom u Schladmingu: Kolega ponovio uspjeh iz Adelbodena, olimpijski prvak  slavio nakon više od godinu dana u SK-u - hrsport.hr
Slalom u Schladmingu: Kolega ponovio uspjeh iz Adelbodena, olimpijski prvak slavio nakon više od godinu dana u SK-u - hrsport.hr

Åre VSL (ž): I još jednom Fenninger - Skijanje.hr

Najluđi poredak u povijesti skijanja: 24 skijaša unutar jedne sekunde,  četiri Hrvata ušla u drugu vožnju!
Najluđi poredak u povijesti skijanja: 24 skijaša unutar jedne sekunde, četiri Hrvata ušla u drugu vožnju!

Shiffrin ponovno pobijedila, Ljutić do bodova u veleslalomu - Sportklub

Kakav dan za hrvatsko skijanje! Četiri hrvatska skijaša i dvije skijašice u  drugim slalomskim vožnjama!
Kakav dan za hrvatsko skijanje! Četiri hrvatska skijaša i dvije skijašice u drugim slalomskim vožnjama!

Senzacija u Češkoj; hrvatska skijašica Zrinka Ljutić popela se na postolje  u Špindleruv Mlyinu - tportal
Senzacija u Češkoj; hrvatska skijašica Zrinka Ljutić popela se na postolje u Špindleruv Mlyinu - tportal

Ženski slalom: Gdje gledati prijenos skijanja iz Levija? - hrsport.hr

Vrlo dobar nastup Ljutić i Popović na SP-u. Hrvatska ima šanse za osvajanje  medalje u slalomu - Večernji.hr
Vrlo dobar nastup Ljutić i Popović na SP-u. Hrvatska ima šanse za osvajanje medalje u slalomu - Večernji.hr

Kirchgasser pobjednica slaloma u Kranjskoj Gori | Skijanje Vijesti | Al  Jazeera
Kirchgasser pobjednica slaloma u Kranjskoj Gori | Skijanje Vijesti | Al Jazeera

Slalom, veleslaom, Kostelići i Snježna kraljica. Sve skijaške vijesti na  jednom mjestu. | 24sata
Slalom, veleslaom, Kostelići i Snježna kraljica. Sve skijaške vijesti na jednom mjestu. | 24sata

Sportske novosti - Pogledajte startni poredak zadnjeg slaloma ove sezone:  Shiffrin lovi rekord, kreću i dvije Hrvatice
Sportske novosti - Pogledajte startni poredak zadnjeg slaloma ove sezone: Shiffrin lovi rekord, kreću i dvije Hrvatice

Samuel Kolega: Od SP-a imam velika očekivanja, ali postoji utrka na kojoj  bi mi uspjeh bio puno važniji - Sportske novosti
Samuel Kolega: Od SP-a imam velika očekivanja, ali postoji utrka na kojoj bi mi uspjeh bio puno važniji - Sportske novosti

FILIP ZUBČIĆ OSTVARIO NAJBOLJI REZULTAT U SOLDENU FIS SVJETSKI KUP-HULJS.HR

Slalom Sljeme: rezultati i poredak - Glas Istre

Zubčić još jednom ove sezone kiksao u drugoj vožnji, na kraju završio sedmi  - Večernji.hr
Zubčić još jednom ove sezone kiksao u drugoj vožnji, na kraju završio sedmi - Večernji.hr

Senzacija u Leviju! Popović i Ljutić završile slalom u top 10 i ispisale  povijest - Index.hr
Senzacija u Leviju! Popović i Ljutić završile slalom u top 10 i ispisale povijest - Index.hr

Semmering: Jelušić šesta, Fleiss pala u drugoj vožnji — eZadar.hr

TROJICA HRVATA IZNENADILA U SLALOMU U KRANJSKOJ GORI: Zubčić odskijao iznad  očekivanja, Vidović i Rodeš vrlo dobri
TROJICA HRVATA IZNENADILA U SLALOMU U KRANJSKOJ GORI: Zubčić odskijao iznad očekivanja, Vidović i Rodeš vrlo dobri

Dan koji će pamtiti: Velika hrvatska skijaška nada osvojila prve bodove u  Svjetskom kupu!
Dan koji će pamtiti: Velika hrvatska skijaška nada osvojila prve bodove u Svjetskom kupu!

Kostelić četvrti na noćnom slalomu u Schladmingu | Svjetski kup u alpskom  skijanju Vijesti | Al Jazeera
Kostelić četvrti na noćnom slalomu u Schladmingu | Svjetski kup u alpskom skijanju Vijesti | Al Jazeera

SKI CUP Fantastični Filip Zubčić drugi u prvoj vožnji! Završio ispred  glavnih konkurenata za Mali globus | 24sata
SKI CUP Fantastični Filip Zubčić drugi u prvoj vožnji! Završio ispred glavnih konkurenata za Mali globus | 24sata

Sportske novosti - Shiffrin nastavila s dominacijom, fantastična Ljutić  napravila najbolji rezultat sezone i ušla u top 10!
Sportske novosti - Shiffrin nastavila s dominacijom, fantastična Ljutić napravila najbolji rezultat sezone i ušla u top 10!